YA HAYIR SÖYLE YA DA SUS!

15 Mayıs 2013 Çarşamba

Durgun günler olsun, hayat sakince devam etsin derken öyle olmadığını olamayacağını bilerek istedim, diledim ama olmadı. Reyhanlı'daki bomba tepemizde patladı, yaralarımız çoğaldı. İnsan böyle durumlarda kendi yaralarını unutuyor, oradaki insanların acıları acısı oluyor. Allah ölenlere rahmet kalanlara sabır ihsan eylesin. Bu acımasızlığı, vicdansızlığı, yüreksizliği yapan canavarları Allah'a havale ediyorum.

2 yorum:

Profösör dedi ki...

Tek çare hayatımızı şuur içinde yaşamaktır. Duyarlı olmak, tutarlı davranmaktır. Hepimiz birimiz için, birimiz hepimiz için tek yvücud, tek yürek olabilmektir.

Recep Altun; dedi ki...

Merhabalar,

Ben de çok daha önce lösemili hastalara gerektiğin de ilik verebileyim diye donör olmak istemiştim ama yaştan kaybettim. 50 yaşını geçtiğim için (58) donör olamazmışım.

İnsanlarımız sağlık, geçim ve huzur sıkıntılarıyla boğuşurken, Reyhanlı'daki bu menfur saldırı sonunda hayatlarını kaybeden kardeşlerimizin acısı yüreklerimizi dağladı. Herkes kendi acısını unuttu ve milletçe tek yürek olduk ve Reyhanlı'nın acılarını paylaştık.

Cenab-ı Hakk'tan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden şehid kardeşlerimize rahmetiyle muamele eylemesini, yakınlarına ve necip Türk milletine sabr-ı cemil ihsan eylemesini, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar vermesini niyaz ediyorum.

Bu saldırıyı yapanlara ve arkasındakilere de lanetler yağdırıyorum.

Selam ve dualarımla.